Четверг, 2024-05-02, 14:52 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Кошториси


Статті
Меню
Форма входа
Категории раздела
Стаття на тему [69]
Складання локальних кошторисів і розрахунків [6]
Складання об’єктних кошторисів і кошторисних розрахунків [3]
Складання зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва [9]
Складання договірної ціни [2]
Ресурсні елементні кошторисні норми України (РЕКН) [2]
Одиничні розцінки на будівельно-монтажні роботи [1]
Кошторисні ціни на будівельні матеріали [3]
Усереднені показники визначення загальновиробничих витрат [1]
Годинні тарифні ставки [1]
Укрупнені показники витрат для розроблення об’єктних кошторисів [1]
Показники для обчислення витрат на відведення ділянки під будівництво [1]
Теоретичні відомості [2]
офіційний документ [1]
Проектування [1]
Кошториси [10]
АВК-5 - Посібник [17]
Поиск
Друзья сайта
  • требования к проектной документации
  • Цікаве
    Главы и затраты, включаемые в сводный сметный расчет
    Договорная цена
    Затраты на зимнее удорожание
    Затраты по Главе 8. Временные здания и сооружения
    Мебель из ротанга для дачи
    Сводный сметный расчет стоимости строительства
    Порядок составления объектных смет ОС
    Порядок учета стоимости оборудования в составе инвесторской документации
    Затраты по сборке и размещению немонтируемого оборудования, мебели и инвентаря
    Локальная смета на приобретение оборудования (типовая форма № 5)
    Статистика

    Поиск

    Главная » Статьи » Стаття на тему

    В категории материалов: 69
    Показано материалов: 51-60
    Страницы: « 1 2 ... 4 5 6 7 »

    Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
    Відповідно до пункту 3.5.8.3. "Методичних вказівок з визначення вартості будівельної продукції на території Російської Федерації МДС (81-1.99)" кошти на проведення авторського нагляду проектних організацій за будівництвом визначаються розрахунком у поточному рівні цін. Необхідність проведення авторського нагляду визначається замовником.
    Стаття на тему | Просмотров: 3778 | Дата: 2011-02-07 | Комментарии (0)

    Відповідно до пункту 3.5.8.5. "Методичних вказівок з визначення вартості будівельної продукції на території Російської Федерації (МДС 81-1.99)" кошти, пов'язані з випробуванням паль, проведеним підрядної будівельно-монтажною організацією за технічним завданням замовника будівництва, визначаються кошторисним розрахунком на підставі проектних даних з нарахуванням накладних витрат і планових накопичень, а також, при необхідності, відповідних нарахувань глави 9 зведених кошторисних розрахунків і кошторисів (витрати на подорожчання робіт у зимовий час і т.д.) і включаються до граф 4 і 8 глави 9 зведеного кошторисного розрахунку.
    Стаття на тему | Просмотров: 1848 | Дата: 2011-02-07 | Комментарии (0)

    Відповідно до пункту 3.5.9.1 "Методичних вказівок з визначення вартості будівельної продукції на території Російської Федерації МДС (81-1.99)", в зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва включається резерв коштів на непередбачені роботи і витрати, призначений для відшкодування вартості робіт та витрат, потреба в яких виникає в процесі розробки робочої документації або в ході будівництва в результаті уточнення проектних рішень або умов будівництва по об'єктах (видам робіт), передбаченим у затвердженому проекті.
    Резерв визначається від підсумку глав 1-12 у розмірі не більше 2% для об'єктів соціальної сфери і не більше 3% - для об'єктів виробничого призначення.
    За унікальним і особливо складних об'єктах будівництва розмір коштів на непередбачені роботи і витрати може бути збільшений в кожному конкретному випадку за узгодженням з Держбудом Росії.
    Стаття на тему | Просмотров: 1479 | Дата: 2011-02-08 | Комментарии (0)

    При цьому при визначенні вартості будівництва типових житлових і громадських будівель та інженерних мереж та комунікацій на основі прейскурантів на будівництво (а це - як не кажи-укрупнений показник), розмір коштів на непередбачені роботи і витрати був не найбільшим як за укрупненими показниками, а найменшим , як для типового будівництва.
    При такому порядку відчувався певний здоровий глузд і цей порядок, апробований часом і проіснував кілька десятків років, думається, виправдав себе. У встановленому ж порядку, коли розмір коштів на непередбачені роботи і витрати встановлено в межах 2-3 відсотків як для типових об'єктів, так і для об'єктів, вартість яких визначається за аналогами, УПСС, прейскурантами на споживчу одиницю будівельної продукції та іншими усередненими показниками, здоровий сенс шукати складно.
    Стаття на тему | Просмотров: 2749 | Дата: 2011-02-08 | Комментарии (0)

    Виходить, що всі додаткові витрати, пов'язані зі зміною обсягів робіт або з уточненням розцінок компенсувалися з резерву замовника на непередбачені роботи і витрати. На ці непередбачені витрати складалася кошторисна документація і вони окремим рядком оформлялися в актах приймання виконаних робіт як виконані роботи. А з резерву підрядника на непередбачені роботи і витрати компенсувалися, як вже говорилося вище, додаткові витрати підрядника, пов'язані зі зміною підрядником технології будівельного виробництва, заміною механізмів проти передбачених одиничними розцінками, заміною матеріалів з ініціативи підрядника і на більш дорогі, зміною схеми доставки матеріалів і т.д. Тобто, додаткові витрати, пов'язані із зміною фізичних обсягів до резерву підрядника на непередбачені роботи і витрати не ставилися.
    Стаття на тему | Просмотров: 1608 | Дата: 2011-02-08 | Комментарии (0)

    У тих випадках, коли за окремими видами об'єктів будівництва законодавством Російської Федерації встановлені пільги по сплаті ПДВ, в даний рядок включаються тільки кошти, необхідні для відшкодування витрат підрядних будівельно-монтажних організацій зі сплати ними ПДВ постачальникам матеріальних ресурсів та іншим організаціям за надання послуг (у тому числі з проектно-вишукувальних робіт). Розмір цих коштів визначається розрахунком залежно від структури будівельно-монтажних робіт.
    Стаття на тему | Просмотров: 2638 | Дата: 2011-02-08 | Комментарии (0)

    Однак для управління виробництвом потрібно мати уявлення не тільки про хід виконання плану, результати господарської діяльності, але й про тенденції і характер змін, що відбуваються в економіці підприємства. Економічний аналіз сприяє правильному розумінню інформації.
    У процесі аналізу первинна інформація проходить аналітичну обробку: здійснюється порівняння досягнутих результатів із даними за минулі періоди, з показниками інших підприємств і середньогалузевими; визначається вплив різних факторів на рівень результативних показників; виявляються недоліки, помилки, невикористані можливості, перспективи тощо.
    Стаття на тему | Просмотров: 3378 | Дата: 2011-02-09 | Комментарии (1)

    Поняття методу і методики економічного аналізу

    Метод економічного аналізу, як і метод будь-якої науки, визначається змістом й особливостями досліджуваного предмета, конкретними цілями і завданнями, що ставляться перед аналізом на певному етапі розвитку суспільства та на перспективу. Якщо предмет відповідає на запитання «Що ми вивчаємо?», то метод – «Як вивчаємо, якими способами і прийомами?».

    Стаття на тему | Просмотров: 5949 | Дата: 2011-02-09 | Комментарии (0)

    Усі показники, використовувані в аналізі, тісно взаємопов'язані між собою і застосовуються в комплексі, що забезпечує всебічну оцінку досягнутих результатів.
    При формуванні системи показників необхідно дотримуватися ряду вимог: у систему повинні входити декілька часткових показників та один узагальнюючий; системі має бути властива інтегрованість, що дозволяє застосовувати її при програмно-цільовому управлінні економікою і будувати «дерево цілей» економічного та соціального розвитку підприємств; необхідна достатня кількість показників; усі показники повинні бути адекватними (тобто реально відбивати процеси і явища, що відбуваються), динамічними, порівняльними та якісно однорідними, забезпечувати однозначне розуміння досліджуваних явищ і процесів тощо.
    Стаття на тему | Просмотров: 2045 | Дата: 2011-02-09 | Комментарии (1)

    Кожний фактор, що впливає на результати роботи підприємства, може складатися з ряду елементів, що у свою чергу виступають як самостійні фактори з певним ступенем впливу на підсумкові показники роботи підприємства. Чим детальніше вивчаються фактори, чим більша їх кількість ураховується при аналізі, тим глибші підсумки такого аналізу.
    Тому важливим методологічним питанням в економічному аналізі є дослідження і визначення впливу факторів на величину економічних показників, що аналізуються. Без глибокого та всебічного вивчення факторів не можна зробити обґрунтовані висновки про результати діяльності, виявити резерви виробництва, обґрунтувати плани й управлінські рішення.
    Факторний аналіз являє собою методику комплексного та системного вивчення і виміру впливу факторів на величину результативних показникі
    Стаття на тему | Просмотров: 9354 | Дата: 2011-02-09 | Комментарии (1)

    © Pa4o's 2009-2024