Четверг, 2024-03-28, 17:25 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Кошториси


Меню
Форма входа
Категории раздела
Новини [24]
Цікаві нововведення [3]
Економічний аналіз [4]
Обзор [1]
Статті [11]
Будівництво [5]
Поиск
Друзья сайта
  • Словарик для строителя
  • Цікаве
    Главы и затраты, включаемые в сводный сметный расчет
    Договорная цена
    Затраты на зимнее удорожание
    Затраты по Главе 8. Временные здания и сооружения
    Мебель из ротанга для дачи
    Сводный сметный расчет стоимости строительства
    Порядок составления объектных смет ОС
    Порядок учета стоимости оборудования в составе инвесторской документации
    Затраты по сборке и размещению немонтируемого оборудования, мебели и инвентаря
    Локальная смета на приобретение оборудования (типовая форма № 5)
    Статистика

    Поиск

     › 
     › 
     › 
    Як відредагувати найменування та уточнити облікові реквізити будови


    Як відредагувати найменування та уточнити облікові реквізити будови
    00:12
    Номер кроку
    Найменування дії
    "Гаряча клавіша”
    Крок 1
    Курсор - на будову, для якої здійснюється редагування найменування та уточнення облікових реквізитів. Пункт меню: Параметри - Уточнення облікових реквізитів будови.
    Shift+F9
    Крок 2
    - Внести необхідні зміни та уточнення в наведені на екрані облікові реквізити будови (найменування, шифр проекту, прізвища виконавців).
    - Вихід - кнопка Зберегти або Не зберігати.
    Зауваження:
    1. Для того, щоб відредагувати номер блоку настройки, регіон, температурну зону, відстань перевезення будівельних вантажів належить звернутися до пункту меню Зведений кошторисний розрахунок, підпункт Настройка.
    2. Починаючи з редакції 2.6.0 АВК-3, з’явилася кнопка "Вибір або Створення папки для зберігання файлів". Мова йде про можливість вибору або створення для кожної будови власної окремої папки, в яку програма буде записувати усі створювані за командою користувача вихідні файли будови – інформаційні моделі, інформаційні блоки даних, файли-копії розрахованих програмою вихідних документів із розширенням .rtf, що зберігаються.
    Наприклад, у папці "Data" для будови з реєстраційним номером "2" можна створити власну папку під іменем "2" (або іншим іменем) і саме у неї, за умов-чанням, будуть записуватись створені програмою вихідні файли даної будови.
    У кожній з підсистем можна створити або вибрати таку окрему папку; мо-жна і для різних підсистем призначати єдину папку для однієї будови.
    Якщо ж ця папка будови буде користувачем видалена, то вся наступна ін-формація по будові буде направлятись в папку DATA.
    При перегляді екранних вихідних документів у момент натиснення кнопки "W” (для редагування в MS Word) створюється тимчасовий файл .RTF у папці RAB, якщо папка для файлів будови не задана; якщо ж вона задана, то файл вихідного документа, що редагується, за умовчанням буде зберігатися саме в цій папці.
    Ім’я файлу, що створюється натисканням кнопки "W”, відрізняється від імени файлу, що зберігається без натискання "W" додаванням двох символів – "r_”.
    Якщо користувач побажає зберегти виконані ним при редагуванні зміни вихідного документа, то, якщо папка раніше була задана, це можна робити будь-яким доступним в MS Word способом; якщо ж така папка не задана, тоді збереження - тільки через функцію "ЗБЕРЕГТИ ЯК".

    Просмотров: 2121 | Рейтинг: 4.5/ 5 из 4 |
    © Pa4o's 2009-2024