Пятница, 2024-05-17, 06:09 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Кошториси


Статті
Меню
Форма входа
Категории раздела
Стаття на тему [69]
Складання локальних кошторисів і розрахунків [6]
Складання об’єктних кошторисів і кошторисних розрахунків [3]
Складання зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва [9]
Складання договірної ціни [2]
Ресурсні елементні кошторисні норми України (РЕКН) [2]
Одиничні розцінки на будівельно-монтажні роботи [1]
Кошторисні ціни на будівельні матеріали [3]
Усереднені показники визначення загальновиробничих витрат [1]
Годинні тарифні ставки [1]
Укрупнені показники витрат для розроблення об’єктних кошторисів [1]
Показники для обчислення витрат на відведення ділянки під будівництво [1]
Теоретичні відомості [2]
офіційний документ [1]
Проектування [1]
Кошториси [10]
АВК-5 - Посібник [17]
Поиск
Друзья сайта
  • требования к проектной документации
  • Цікаве
    Главы и затраты, включаемые в сводный сметный расчет
    Договорная цена
    Затраты на зимнее удорожание
    Затраты по Главе 8. Временные здания и сооружения
    Мебель из ротанга для дачи
    Сводный сметный расчет стоимости строительства
    Порядок составления объектных смет ОС
    Порядок учета стоимости оборудования в составе инвесторской документации
    Затраты по сборке и размещению немонтируемого оборудования, мебели и инвентаря
    Локальная смета на приобретение оборудования (типовая форма № 5)
    Статистика

    Поиск

    Главная » Статьи » Стаття на тему

    Відшкодування втрат
    Втрати сільськогосподарського виробництва, спричинені вилученням сільськогосподарських угідь для використання їх у цілях, не пов'язаних із веденням сільського господарства, виражаються у скороченні (безповоротної втрати) площ, використовуваних сільськогосподарських угідь або погіршення їх якості (зниження родючості грунтів) під впливом діяльності підприємств, установ та організацій і відшкодовуються з метою збереження рівня сільськогосподарського виробництва шляхом відновлення площ сільськогосподарських угідь та їх якості.

    Втрати відшкодовуються в розмірі вартості освоєння рівновеликої площі нових земель з урахуванням проведення на них заходів щодо окультурення і підвищення родючості грунтів до рівня родючості земель, які вилучаються (по кадастровій оцінці).

    При визначенні витрат на ці цілі під освоєнням нових земель (включаючи їх окультурення і підвищення родючості грунтів) розуміється комплекс заходів з організації нових господарств і залученню до сільськогосподарське використання земель, зайнятих чагарниками, малоцінними лісами, вирубками та іншими несільськогосподарськими угіддями, шляхом проведення меліоративних робіт ( осушення, зрошення, культур технічні та інші заходи).

    Розмір вартості освоєння нових земель замість вилучаються для несільськогосподарських потреб визначається виходячи з нормативів, які забезпечують на освоюваних землях і поліпшуються угіддях виробництво сільськогосподарської продукції в обсязі не менш одержуваного на вилучаються земельних ділянках або раніше одержуваного до зниження їх якості.
    Нормативи вартості освоєння нових земель замість вилучаються сільськогосподарських угідь для несільськогосподарських потреб затверджені Постановою Уряду Російської Федерації від 27.11.95 № 1176 "Про внесення змін до Постанови Ради Міністрів-Уряду Російської Федерації від 28.01.93 № 77« Про затвердження Положення про порядок відшкодування збитків власникам землі, землевласникам, землекористувачам, орендарям і втрат сільськогосподарського виробництва »" (Відомості Верховної Ради України, 1995, № 49, СТ.4808), введені з 01.01.96 диференційовано по регіонах країни і в залежності від типу (підтипу) грунтів на вилучаються ділянках .

    Ці нормативи систематично уточнюються Комітетом Російської Федерації по земельних ресурсах і землевпорядкування (Роскомземом) 'на основі даних Держкомстату Росії про поквартальною індексації цін на обладнання та матеріали, що застосовуються при освоєнні нових земель, і вартості відповідних будівельно-монтажних робіт. До них застосовуються також підвищувальні коефіцієнти (але не більше ніж у 3 рази), встановлених органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації по окремих кордонів зон і територій. Зазначеною Постановою Уряду Російської Федерації від 28.01.93 № 77 (п. 4) встановлено також, що в разі надання сільськогосподарських угідь для несільськогосподарських потреб в тимчасове користування або в оренду (за умови подальшого відновлення якост сільськогосподарських угідь до рівня кадастрових оцінок не нижче наданих ), розмір втрат сільськогосподарського виробництва обчислюється у відсотках до нормативів вартості освоєння нових земель.

    При цьому за кожний рік тимчасового користування до 3 років або оренди до 10 років включно стягується 5% встановленого нормативу. За наступні роки оренди від 11 до 20 років за кожен рік стягується 2%, від 21 до 50 років-1% нормативу.

    Категория: Стаття на тему | Добавил: ZIDAN (2011-01-27)
    Просмотров: 1017 Рейтинг: 5.0/ 5 из 1 |
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    © Pa4o's 2009-2024