Пятница, 2024-05-17, 06:09 | RSS | Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход
Кошториси


Статті
Меню
Форма входа
Категории раздела
Стаття на тему [69]
Складання локальних кошторисів і розрахунків [6]
Складання об’єктних кошторисів і кошторисних розрахунків [3]
Складання зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва [9]
Складання договірної ціни [2]
Ресурсні елементні кошторисні норми України (РЕКН) [2]
Одиничні розцінки на будівельно-монтажні роботи [1]
Кошторисні ціни на будівельні матеріали [3]
Усереднені показники визначення загальновиробничих витрат [1]
Годинні тарифні ставки [1]
Укрупнені показники витрат для розроблення об’єктних кошторисів [1]
Показники для обчислення витрат на відведення ділянки під будівництво [1]
Теоретичні відомості [2]
офіційний документ [1]
Проектування [1]
Кошториси [10]
АВК-5 - Посібник [17]
Поиск
Друзья сайта
  • требования к проектной документации
  • Цікаве
    Главы и затраты, включаемые в сводный сметный расчет
    Договорная цена
    Затраты на зимнее удорожание
    Затраты по Главе 8. Временные здания и сооружения
    Мебель из ротанга для дачи
    Сводный сметный расчет стоимости строительства
    Порядок составления объектных смет ОС
    Порядок учета стоимости оборудования в составе инвесторской документации
    Затраты по сборке и размещению немонтируемого оборудования, мебели и инвентаря
    Локальная смета на приобретение оборудования (типовая форма № 5)
    Статистика

    Поиск

    Главная » Статьи » Стаття на тему

    Використання фібробетону для ремонту мостових споруд
    Використання фібробетону для ремонту мостових споруд


    Базальтові волокна, отримані з базальту, представляють перспективний армуючий матеріал, на основі якого може бути створений фібробетон для ремонту захисного шару залізобетону. Україна і держави СНД мають у своєму розпорядженні необмежені ресурси гірських порід, таких як базальт, габро, діабаз, порфірит та інші, що представляють цінність як однокомпонентна сировина для виробництва базальтових волокон з унікальними властивостями. Хімічний склад в залежності від родовища змінюється незначно.

    Базальтові волокна нетоксичні, мають високі фізико-механічні характеристики, підвищену в порівнянні з мінеральними і скляними волокнами стійкість до кислот і лугів, низький коефіцієнт теплопровідності, більш високу температуру застосування. Ці властивості базальтових волокон і обумовлюють створення нових високоефективних бетонних сумішей для відновлення захисного шару залізобетону мостових споруд.

    фібробетон

    Нами досліджувався вплив базальтової та поліпропіленової фібри в комплексі з суперпластифікатором СП-7М та пластифікатором II групи "Ультрапласт" на властивості цементобетонів. Виробником базальтового волокна є "Бєлічеський завод теплозвукоізоляції" (смт. Коцюбинський Київської області); поліпропіленові волокна FIBERMESH виробництва SYNTHETIC INDUSTRIES (США).

    Проаналізувавши технологічні властивості бетонних сумішей контрольного складу та сумішей з домішками СП-7М та "Ультрапласт" з фібровим армуванням, можна зробити висновок, що введення фібри призвело до зниження пластифікуючого ефекту домішок.
    Введення до складу цементобетону домішок пластифікатора та фібри підвищує міцність на стиск і при вигині в усі терміни твердіння на 30...50 %, призводить до збільшення морозостійкості, водонепроникності і тріщи-ностійкості, зменшення усадки.

    Встановлено, що введення фібри до складу цементобетонної суміші з домішками СП-7М та "Ультрапласт" призводить до зниження середнього розміру відкритих капілярних пор в 1,25...2,48 рази.

    Фібробетон, як матеріал для відновлення захисного шару залізобетону мостових споруд, є досить технологічним, що обумовлює можливість його нанесення як методом монолітного бетонування, так і методом торкретування.

    Таким чином, при розробці дослідниками складів бетонної суміші з домішкою суперпластифікатора та фібри для відновлення захисного шару залізобетону дозволить одержати фібробетон з більш високими, у порівнянні і цементними бетонами, показниками міцності на стиск і згин, а також підвищити водонепроникність і стійкість цього бетону до агресивних впливів. Крім того, фібробетон має, на відміну від полімербетонів, більш низькі значення усадочних деформацій при твердінні, менший коефіцієнт температурного розширення, більш високу тріщиностійкість. А для безпечного зберігання годинників як за бетонною стіною можна придбати шкатулку на http://www.boxtime.ru/shkatulka-dlja-12-chasov/ і не хвилюватися за вплив температурних перепадів.

    Це дозволить запобігти виникненню усадочних тріщин і відшаровуванню бетону відремонтованої ділянки від бетону мостової споруди, що експлуатувалася, а також забезпечити довговічність відновлених ділянок.
    Категория: Стаття на тему | Добавил: ped4enko (2012-11-24)
    Просмотров: 1561 | Теги: годинник, суміш, дослідження, фібробетон Рейтинг: 0.0/ 5 из 0 |
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *:
    © Pa4o's 2009-2024